FiraTàrrega

Esdeveniment

FiraTàrrega

FiraTàrrega
FiraTàrrega
FiraTàrrega
FiraTàrrega
Patrocinadors: 
Sense programacions vigents
Compra d'entrades
5
Mitjana: 5 - Total: 2 vots

La 40a edició de FiraTàrrega tindrà lloc del 9 al 12 de setembre de 2021. Es reprendrà l'activitat presencial en una edició marcada encara per algunes restriccions organitzatives que la caracteritzen com una edició extraordinària on es podran veure cinquanta espectacles.  Aquest setembre es commemoren les 40 edicions de la Fira que només s'han vist interrompudes justament per la pandèmia que encara cueja. El leitmotiv de l'edició és Habitar l'espai un lema que pren tot el seu sentit en una convocatòria que recupera l'espai públic per a les arts escèniques, encara que sigui amb algunes restriccions.

  • 18:30 h | Teatre

The Frame

  • 19:00 h | Teatre

Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte)

  • 19:15 h | Dansa

Cossoc

  • 20:00 h | Circ

Desdèmona

  • 20:00 h | Circ

MDR - Mort de riure

  • 20:15 h  i 23:15 h| Teatre

Alter

  • 21:00 h | Circ

Picaderø

  • 21:00 h, 21:20 h, 21:40 h, 22:00 h, 22:20 h i 22:40 h | Audiovisual

40 anys vivint la Fira

  • 22:00 h | Teatre

El diablo en la playa

  • 22:00 h | Dansa

Papillon

  • 09:30 h i 11:00 h | Teatre

Animalia, Inc

  • 09:30 h, 11:00 h, 17:00 h i 19:00 h  |Teatre

Kujira

  • 10:00 h | Dansa

Abacus

  • 10:00 h, 10:30 h, 17:00 h i 17:30 h | Instal·lació

Espai reservat

  • 10:00 h i 17:00 h | Circ

Trenzadas

  • 10:30 h i 17:30 h | Dansa

FIGHT

  • 10:30 h | Circ

 Gregaris 

  • 11:00 h | Teatre

El diablo en la playa

  • 11:00 h i 17:00 h | Teatre

Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) 

  • 11:30 h |Circ

Tour

  • 12:30 h | Circ

Desdèmona

  • 12:30 h, 13:00 h, 17:00 h, 17:30 h, 18:00 h, 18:30 h, 19:00 h i 19:30 h | Instal·lació

El laberinto del cuco 

  • 13:00 h i 16:00 h | Dansa

LÓNG 

  • 14:00 h, 15:00 h, 16:00 h | Música - Teatre

Water music 

  • 17:00 h | Dansa

Aloha from Hawaii 

  • 17:00 h | Circ

Picaderø

  • 17:00 h, 17:30 h, 18:00 h, 18:30 h, 19:00 h, 19:30 h | Instal·lació

Secrets

  • 17:00 h | Circ

Téntol 

  • 17:30 h | Dansa

Migrare

  • 18:00 h | Teatre

Container

  • 19:00 h | Conversa oberta

Habitar l'espai

  • 19:00 h | Teatre

The Frame

  • 19:00 h | Circ

¡Qué buen día! 

  • 19:15 h | Dansa

Cossoc

  • 19:45 h | Teatre

Fancy Fence

  • 09:30 h | Teatre

Animalia, Inc.

  • 09:30 h, 10:00 h, 11:30 h, 16:00 h | Instal·lació

Espai reservat

  • 09:30 h, 11:30 h | Dansa

FIGHT

  • 09:30 h | Circ

Gregaris

  • 09:30 h, 11:00 h, 17:00 h | Teatre

Kujira

  • 10:00 h | Dansa

Aloha from Hawaii 

  • 10:00 h, 17:00 h | Circ

Trenzadas

  • 10:30 h, 11:00 h, 11:30 h, 12:00 h, 12:30 h, 13:00 h, 17:00 h i 17:30 h | Instal·lació

El laberinto del cuco

  • 10:30 h, 11:00 h, 11:30 h, 12:00 h, 12:30 h, 13:00 h, 17:00 h i 17:30 h | Instal·lació

Secrets

  • 11:00 h | Música - Teatre

Acte de fe 

  • 11:00 h i 17:00 h | Teatre

Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte)

  • 11:00 h | Circ

¡Qué buen día!

  • 11:30 h | Circ

Kimera

  • 12:00 h | Música - Teatre

Parné

  • 12:30 h i 17:30 h | Teatre

The Frame

  • 13:00 h | Circ

NUYE

  • 13:30 h | Teatre

Hermafrodites a cavall o La rebel·lió del desig

  • 14:00 h, 15:00 h, 16:00 h | Música - Teatre

Water music

  • 16:00 h | Dansa

Hito

  • 16:00 h | Dansa

LÓNG

  • 16:00 h | Circ

Sin ojana

  • 17:00 h | Dansa

Abacus

  • 17:00 h | Circ

Téntol

  • 18:00 h | Teatre

Container

  • 09:30 h i 11:00 h | Teatre

Animalia, Inc

  • 09:30 h, 10:00 h, 12:00 h, 17: 30 h, 18:30 h | Instal·lació

Espai reservat

  • 09:30 h, 12:00 h | Dansa

Hito

  • 09:30 h, 11:00 h, 17:30 h | Teatre

Kujira

  • 09:30 h | Circ

Sin ojana

  • 10:00 h, 18:30 h | Dansa

Abacus

  • 10:00 h, 18:30 h | Circ

Fly me to the moon

  • 10:30 h, 11:00 h, 11:30 h, 12:00 h, 12:30 h, 13:00 h, 17:00 h, 17:30 h, 18:00 h, 18:30 h, 19:00 h, 19:30 h | Instal·lació

El laberinto del cuco

  • 11:00 h, 11:30 h, 12:00 h, 12:30 h, 13:00 h, 17:00 h, 17:30 h, 18:00 h, 18:30 h, 19:00 h i 19:30 h | Instal·lació

Secrets

  • 11:00 h | Teatre

Èter Brota

  • 11:00 h, 17:00 h i 20:00 h | Teatre

Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte)

  • 12:00 h | Dansa

Echoes

  • 12:30 h | Teatre

The Frame

  • 13:00 h, 19:30 h | Teatre

# JUANA DOLORES # * massa diva per a un moviment assembleari *

  • 13:00 h, 19:00 h | Música - Teatre

Jaleiu

  • 13:30 h, 17:30 h | Teatre

Tabula

  • 14:00 h, 15:00 h, 16:00 h | Música - Teatre

Water music

  • 17:30 h | Circ

Gregaris

  • 17:30 h | Dansa

Migrare

  • 17:00 h | Circ

Téntol

  • 18:00 h | Teatre

Container

  • 18:00 h | Teatre

Una galaxia de luciérnagas

  • 19:00 h | Música

Laura LaMontagne & PicoAmperio

  • 19:15 h | Dansa

Cossoc

  • 19:45 h | Teatre

Fancy Fence

  • 20:00 h | Teatre

Mamaaa!!

  • 20:30 h | Circ

Fenomen

  • 21:00 h, 21:20 h, 21:40 h, 22:00 h, 22:20 h i 22:40 h | Audiovisual

40 anys vivint la Fira

  • 21:00 h | Poesia

A la pintura

  • 21:00 h | Teatre

P-ACTE IDIOTA

megabanner2_espectacles

Agenda

setembre

dl dt dc dj dv ds dg
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Enquesta