#LaCulturaEtCura

Esdeveniment

#LaCulturaEtCura

Patrocinadors: 
Lloc: 
Perfil Instagram
Data: 
dilluns 11 de maig 2020 a divendres 03 de juliol 2020
Horari: 12:00 a 18:00
Encara sense vots
Pagès Editors engega una campanya de promoció i foment de la lectura i del llibre en català que porta per nom #LaCulturaEtCura i que està pensada específicament per acompanyar a les persones en aquesta etapa actual en la qual, a causa del Covid-19, tots hem de passar moltes hores a casa.

La programació començarà el dilluns, dia 11 de maig, i s’allargarà fins divendres 3 de juliol. Cada dilluns per part del nostre equip editorial es farà una presentació de la setmana entrant, amb un directe a les xarxes a les 12 hores. I a les 18 hores hi haurà un nou directe per part de les autores o autors escollits per parlar dels seus llibres, que estaran dins de la temàtica de la setmana.
  • Dilluns 11

Joan Garcia del Muro (@juangarciadelmuro)

  • Dimarts 12

Miquel Pueyo (@miquelpueyo) i Ernest Benach (@ebenach)

  • Dimecres 13

Maria Angels Cabré (@m.angels.cabre)

  • Dijous 14

Pau Juvillà (@paujuvilla) i Bea Talegón (@bea_talegon)

  • Divendres 15

Adam Majó (@adammajo)


     
  • Dilluns 18

Víctor Sunyol (@sunyolvictor)

  • Dimarts 19

Meritxell Gené (@meritxellgene)

  • Dimecres 20 

Blanca Llum Vidal (@blancallumvidal)

  • Dijous 21 

Carles Duarte (@carlesduarte)

  • Divendres 22

Aina Torres (@_ainatorres_)

  • Dilluns 25

Francesc Torralba (@torralbafrancesc)

  • Dimarts 26

Guifré Miquel (ICIP) (@cubelespetit)

  • Dimecres 27

Jordi Palou-Loverdos 

(Publicació de vídeo a les xarxes de Pagès Editors)

  • Dijous 28

Ramon Badia (@pageseditors)

  • Divendres 29

Marta Roqueta (@roquetafernandez) i Liliana Arroyo (@liliana.arroyom)

  • Dilluns 1

David Puertas (@davidpuertasesteve)

  • Dimarts 2

Abel Folk Glòria Casanova (@abel.folk)

  • Dimecres 3

Xarli Diego (Facebook)

(Conversa amb el cantant Iván des de Los Ángeles (EUA))

  • Dijous 4

Núria Casado 

(Publicació vídeo a les xarxes socials de Pàges Editors)

  • Divendres 5

Mònica Pagès (@monicapages)

 

  • Dilluns 8

Sara Montesinos (@sarammp) i Martí Albesa (@martalbesa)

  • Dimarts 9

Paula Bombara (@paulabombara)

  • Dimecres 10

Andrés Pi (@andrespiandreu)

  • Dijous 11

Mónica Rodríguez (@monica.rodriguez.suarez)

  • Divendres 12

Sara Bertrand (@bertrand_sara)

  • Dilluns 15

Jordi Casals (Any Barceló) (@any_barcelo)

  • Dimarts 16

Anna M. Villalonga (@anna_mariavillalonga)

  • Dimecres 17

Teresa Ibars (@teresa_ibars)

  • Dijous 18

Pepa Roma (@pepa_roma)

  • Divendres 19

Francisco Montaña (@el_chibcha_fran)

  • Dilluns 22

Sebastià Bennassar (@ballaruga1)

  • Dimarts 23 (Conversa)

Montse Sanjuan (@sanjuanmontse) i Marta Alòs (@maloslo69)

  • Dimecres 24 (Conversa)

Núria Gras (@nuriagras) i David Marín (@dmarinrubio)

  • Dijous 25 (Conversa)

Jordi Agut (@jordiagutparres), Pau Juvillà (@paujuvilla) i David Marín (@dmarinrubio)

  • Divendres 26 (Conversa)

Manel Aljama (@Manelviatgerll) i Montserrat Espallargas (@montserratespallargas)

 

  • Dilluns 29

Úrsula Oberst (@ursulaoberst)

  • Dimarts 30

Clara Biosca (@salutdesperta)

  • Dimecres 1

Xavier Caparrós (@xavier_caparros_)

  • Dijous 2

Joana Soto (@pageseditors)

  • Dijous 3

Sisco Abella (@francesc.abella)

megabanner2_art_cultura

Agenda d'activitats

juny

dl dt dc dj dv ds dg
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Enquesta